Новости

SĪVĀ CIŅA UN UZVARA PAR RIGA UNITED LADIES

22 jūnija norisinājās kartēja spēle Sieviešu futbola līga starp FK Dinamo Rīga un Riga United Ladies.

Ļoti saspringta spēle ar pretinieku, kuru mēs nesen uzvarējām 7:0. Pirmajā puslaika Karlīna ar lielisko sitienu atklāja rezultātu, bet pretinieks pirmā puslaika izskaņa izlīdzināja rezultātu. Bet 65. minūtē Nikola ar precīzo sitienu atnesa uzvaru.

Riga United Ladies 1:2 (1:1) FK Dinamo Rīga

(25′ K.Miksone, 68′ N.Brahmane)

Sastāvs: S.Redzoba, L.Kuzmina, K.Miksone, D.Nikitina, D.Suvitra, S.Voitāne, O.Ševcova, A.Alekperova, K.Giržda, R.Fedotova, A.Medvedeva

Uz maiņu: E.Čubare, V.Sadikova, D.Suvitra, N.Brahmane

Spēles protokols

Pēc spēles komentārs no komandas spēlētājas N.Brahmani:

Spēle bija saspringta, abām komandām bija labas izdevības gūt vārtus. Pretinieces ļoti labi spēlēja aizsardzībā, un arī vārtsardze daudzreizs glāba. Pats galvenais, ka ieguvām 3 punktus un varam turpināt uzvaru sēriju.